hacibektasvelisilivri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hacibektasvelisilivri

hacibektasilivri

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
< class="" height="25">
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim
< class="" height="25">
En son konular
» Hz. Ali'nin DOĞUMU VE NEVRUZ ETKİNLİĞİ
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 6:43 pm tarafından

» hz. ali'nin ölüm yıl dönümünü anıyoruz.....
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 8:46 pm tarafından

» ---;--(@BİTANEM'e@)--;---
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 11:36 pm tarafından

» EGLENELIM BIRZDA..BULUN BAKALIMM..
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 9:42 pm tarafından

» AŞURE GÜNÜMÜZ
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 12:37 am tarafından

» nerde bu insanlarrrrrrrrr
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 1:45 am tarafından

» UNUTULMAYAN YAR!
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 4:41 pm tarafından

» GÖNÜL MAPUSHANESİ!
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 4:34 pm tarafından

» TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...
BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 1:19 am tarafından

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
< class="" height="25">
Istatistikler
Toplam 21 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: alican

Kullanıcılarımız toplam 157 mesaj attılar bunda 110 konu
< class="" height="25">
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Perş. Eyl. 21, 2023 5:10 pm tarihinde online oldu.
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde hacibektasvelisilivri adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde hacibektasvelisilivri adresi saklayın ve paylaşın
yeni konular

BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
zübeyde
Admin
zübeyde

Yaş : Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 38 Nerden : silivri

MesajKonu: BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU   BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 7:30 pm

Sevgili anneciğim, babacığım,

Bütün duygu ve düşüncelerimi dile getirseydim, size şunları söylemek isterdim. Sürekli bir büyüme ve gelişme içindeyim, sizin çocuğunuz olsamda sizden ayrı bir kişilik geliştiryorum, beni tanımaya ve anlamaya çalışın.

Deneme ile öğrenrim. Bana ayak uydurmakta güçlük çekeblirsiniz. Arkadaşlıkta ve iş hayatımda özgürlük tanıyın! Beni heryerde, her zaman koruyup kollayın. Davranışlarımın sonuçlarını kendim görürsem daha iy öğrenirim. Bırakın kendi işimi kendim göreyim, büyüdüğümü başka nasıl anlarım?

Öğütlerinizden çok davranışlarınızdan etkilendiğimi sakın unutmayın. Beni eğitirken ara sıra yanlış yapabilrsiniz, bunları çabuk unuturum. Ancak birbirinize saygı ve sevginizin azaldığını görmek beni yaralar ve sürekli tedirğin eder.

Küçük hatalarımı büyük bir suçmuş gibi başıma kakmayın. Beni korkutup sindirerek, suçluluk duygusu aşılayarak uslndırmaya çalışmayın. Beni dinleyin. Öğrenmeye yakın olduğum anlar soru sorduğum anlardır. Beni yeteneklerimin üstündeki işlere zorlamayın, ama başarabileceğim işleri yapmamı bekleyin. Bana güvendiğinizi belli edin. Beni destekleyin; hiç değilse çabamı öğün! Beni başkalarıyla karıştırmayın; umutsuzluğa kapılırım. Yüzdeyüz dürüst davranmadığımı görünce ürkmeyin. Beni köşeye sıkıştırmayın, yalana sığınmak zorunda kalırım. Kızgınlığınızı haklı görebilirim, ama beni aşalamayın, hele başkasının yanında onurumu kırmayın. Unutmayın ki; bende sizi yabancıların önünde güç durumlara düşürebilirim.

Bana haksızlık ettiğinizi anlayınca açıklamaktan çekinmeyin, özür dleyişiniz size olan sevgimi azaltmaz; tersine beni size daha çok yakınlaştırır. Sizin çocuğunuz olarak doğmak elimde değildi, ama seçme hakkım olsaydı, sizden başka kimsenin çoçuğu olmak istemezdim.

Sevgili kızınız
http://hacibektasilivri.forummum.com
*T@TLI_BEL@*

*T@TLI_BEL@*

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 18/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İST-SİLİVRİ

MesajKonu: Geri: BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU   BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:19 pm

EMEĞİNE SAĞLIK ABLA GZL Bİ PAYLAŞIM

BİR ÇOCUĞUN ANNE VE BABASINA MEKTUBU

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası