hacibektasvelisilivri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
hacibektasvelisilivri

hacibektasilivri

Giriş yapAnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
< class="" height="25">
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
< class="" height="25">
En son konular
» Hz. Ali'nin DOĞUMU VE NEVRUZ ETKİNLİĞİ
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 6:43 pm tarafından

» hz. ali'nin ölüm yıl dönümünü anıyoruz.....
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePtsi Ocak 19, 2009 8:46 pm tarafından

» ---;--(@BİTANEM'e@)--;---
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 11:36 pm tarafından

» EGLENELIM BIRZDA..BULUN BAKALIMM..
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 9:42 pm tarafından

» AŞURE GÜNÜMÜZ
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 12:37 am tarafından

» nerde bu insanlarrrrrrrrr
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 1:45 am tarafından

» UNUTULMAYAN YAR!
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 4:41 pm tarafından

» GÖNÜL MAPUSHANESİ!
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 4:34 pm tarafından

» TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...
TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 1:19 am tarafından

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
< class="" height="25">
Istatistikler
Toplam 21 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: alican

Kullanıcılarımız toplam 157 mesaj attılar bunda 110 konu
< class="" height="25">
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 11 kişi Perş. Eyl. 21, 2023 5:10 pm tarihinde online oldu.
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde hacibektasvelisilivri adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde hacibektasvelisilivri adresi saklayın ve paylaşın
yeni konular

TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
*T@TLI_BEL@*

*T@TLI_BEL@*

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 18/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : İST-SİLİVRİ

MesajKonu: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 5:03 pm

HERKESE SLM!! BENDE SITENIN BELASI..BELA DEDİYSEK HEMEN KORKMAYIN BEN TATLI OLANINDAN.. TATLI BELA CANSU:D EVT ADIM CANSU. 17 YAŞINDAYIM. ÖĞRENCİYİM ÖSS HAZIRLANIYORUM YHA SORMAYIN VALLA scratch NESE BU KADAR GEVEZELIK YETER ... ZATEN BURALARDAYIM Very Happy HERKESİN EMEĞİNE SAĞLIK HOŞÇAKALIN Smile Smile
zübeyde
Admin
zübeyde

Yaş : Kayıt tarihi : 12/09/08 Mesaj Sayısı : 38 Nerden : silivri

MesajKonu: ooo.. kim gelmiş bakın hele   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 7:01 pm

oooo... tatlı bela seni burda görmek çok güzel tatlı veya açı .. farketmez birşekilde katlanacağız sanada hoşgeldin Very Happy
http://hacibektasilivri.forummum.com
yildiz

yildiz

Yaş : 44 Kayıt tarihi : 15/09/08 Mesaj Sayısı : 23 Nerden : almanya

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 9:59 am

ilk önce aramiza hos geldin Very Happy

kiz cansu belaninda tatlisi olurmu ya. ama sen galiba bu siteye nese katacaksin Smile
**T@TLI*BEL@**

**T@TLI*BEL@**

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 18/09/08 Mesaj Sayısı : 20 Nerden : ist-silivri

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 5:25 pm

TESEKKÜR EDERİM ABLA HOŞBULDUM VALLA Very Happy BEN TATLI BELANIN OLDUĞUNU KANITLICAMM hehe:D bu arada sende hoşgeldın abla ayıp ettim k.bakma taa almaya dan gelion bi hoşgeldın demedım sen benden önce davrandın. bu arada tanıştığımada memnun oldumm Smile
denizin_sesi

denizin_sesi

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 6:19 pm

slm yolu insan sevgisinden gecen haklı mücadelesinde direnen yoldaslar,hepinizi çok çok öpüyom..ben gizem sora bu kız kim la demeyin:)gerçi anlamışınızdır,,yeni gelen arkadaslarıda slmlıyorum.haftaya silivrideyim....site güzel olmuş emeğinize saglık:)
yildiz

yildiz

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeCuma Eyl. 19, 2008 8:41 pm

ya gördünmü cansu ben senden atik davrandim tongue
bende cok memnun oldum cansucugum seninle tanistigima.

valla gizem ben anlamadim senin kim oldugunu. burda galiba herkez birbirini taniyor benden haric Crying or Very sad
tußa

tußa

Yaş : 37 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbLue...

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 11:45 pm

sLm ßen geLdim , ßanada yer var mı Smile
http://www.silivridh.gov.tr
yildiz

yildiz

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 5:17 pm

hosgeldin tuba, tabiki sanada yer var Smile
tußa

tußa

Yaş : 37 Kayıt tarihi : 23/09/08 Mesaj Sayısı : 3 Nerden : istanbLue...

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Eyl. 28, 2008 6:32 pm

yuppe:)

bu site süper oldu yaff herkesle burdan konuşabiliris:)
http://www.silivridh.gov.tr
kenyalım

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 3:57 pm

acılın çılgın kızılbaş geliyor yani murat tekdemir slm kızılbaşlar beni cogunuz tanıyorsunuz bayramınızı kutluyorum genclik budansonra burdayın yolun genc yolcusul slm olsun ehlibeyitin genc yoldaşlarına budayım ölmedim kızılbaşim alaviyim ve
olmam gereken her byerdeyim ben bu yola canımı koymuşum hadin canlar devrimin tam zamanı hepizi öpüyorum ali yardımcımız olsun canlarım byyyyyyyyyy murat tekdemir yani çılgın kızılbaş
çılgın kızılbaş

çılgın kızılbaş

Yaş : 36 Kayıt tarihi : 08/12/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden :

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 12:55 pm

BURDA HERKESİTANIYORUM HEPİNİZ DERNEKTENDE YILDIZ KİM BİZ DE ÖYLE BİRİVARMIYDI
çılgın kızılbaş

çılgın kızılbaş

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 12:57 pm

SLM GENCLİK SEMAH HOCAMIZ NASIL BEGENDİNİZMİ
çılgın kızılbaş

çılgın kızılbaş

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:00 pm

SLM YILDIZ BENDE ÇILGIN KIZILBAŞ YANİ MURAT TEKDEMİR TANIŞALİM SEN KİM SİN BİZİM GENCLİKTEN MİSİN?
dery@ @C@R

dery@ @C@R

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:03 pm

hiç öyle olur mu abla sitenin tatlısısın belası değilsin ben dery@ @c@r saten tanışıyoruz
dery@ @C@R

dery@ @C@R

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:05 pm

ben çok beğendim çıkmak istiyorum çünkü okuluma yetişemiyorum hem saz kursu hemde semah kursu bana çok gelio okuluma fazla yüklenemiyorum.
havaci_aydin

havaci_aydin

Yaş : 36 Kayıt tarihi : 15/12/08 Mesaj Sayısı : 5 Nerden :

MesajKonu: Geri: TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...   TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ... Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 1:19 am

Merhaba Canlar Bende AYDIN... İsminin hakkını vermeye çalışan vatandaş dersek daha açıklayıcı olabilir....

GELİN CANLAR BİR OLALIM...BİR OLALIM İRİ OLALIM DİRİ OLALIM

TANIŞALIM BAKALIM UMARIM MEMNUN OLURSUNUZ...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası